EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Amassizmir Residence’ta teslimler Eylül’de yapılacak

Karaca İnşaat tarafından İzmir’in Gaziemir lokasyonunda hayata geçirilen Amassizmir Residence ve Office projesinde teslimlerin Eylül 2017’de yapılması planlanıyor.

Karaca İnşaat güvencesiyle İzmir’de yükselen Amassizmir Residence ve Office projesi 7 adet ofis, 3 adet dükkan ve 69 konuttan meydana geliyor. Projede tüm daireler 1+1 şeklinde dizayn edildi.

İzmir'in Gaziemir bölgesinde hayata geçirilen Amassizmir Residence’ta ofis fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. Toplam 2 bin metrekare arsa alanına sahip projede teslimlerin Eylül 2017’de yapılması planlanıyor.

Amassizmir Residence’ta fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi ayrıcalıklar sunuluyor. Teraslı daire seçeneklerine yer verilen projede en ileri teknoloji ile yüksek kaliteleri ürünler bulunuyor.

Amassizmir Residence ve Office projesi; İzmir Çevre Otoyollarına 5 dakika, Çeşme'ye 50 dakika, Alsancak'a 25 dakika, Konak'a 20 dakika, Kuşadasına 55 dakika, Fuar İzmir'e 5 dakika, Adnan Menderes Havalimanı’na 2 dakika mesafede inşa ediliyor.