EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alya Penta’nın yüzde 15’i sahiplerini buldu

Akkuş Gayrimenkul tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Alya Penta projesinin yüzde 15’i sahiplerini buldu.

11 bin 216 metrekarelik inşaat alanında yükselen Alya Penta projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 200 bin TL’den başlıyor.

Akkuş Grup bünyesinde faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, 48 aya varan vadelerde sıfır faizle ödeme imkanı sunuyor. En fazla 5 katlı binalardan meydana gelen Alya Penta’nın yüzde 15’i sahibini buldu. Projede fiyatlar 550 bin TL’den başlıyor.

Alya Penta projesinde 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 konut tipi seçenekleri bulunuyor. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Alya Penta projesinde konut büyüklükleri 125-250 metrekare arasında değişiyor.

Ekim 2018’de teslim edilecek

Toplam 3 bin 565 metrekarelik alan üzerinde gerçekleşen A+ konut projesi Alya Penta’da kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness, çocuk oyun parkı, kamelya ve oturma alanları, süs havuzu ve basket sahası gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Alya Penta projesi; minibüs ve İETT gibi toplu taşıma araçlarına 100 metre uzaklıkta inşa edilirken, okul, hastane, pazar, Paradise AVM, Carium AVM ile PerlaVista AVM'lerine yakın lokasyonda yükseliyor. Projenin teslim tarihi ise Ekim 2018 olarak açıklandı.