Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Alya Penta'nın satışlarına başlanıyor

Akkuş Gayrimenkul'ün Beylikdüzü'nde konumlandırdığı projesi Alya Penta, CNR Emlak Fuarı'nda yerli ve yabancı yatırımcıya tanıtılacak.

"Alya" markalı konut projeleri hayata geçiren Akkuş Gayrimenkul'ün yeni projesi Alya Penta'da toplam 50 daire yer aliyor. 3 bin 565 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılmış 5 bloktan meydana gelen Alya Penta projesinin satışlarına 17-20 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleştirilecek CNR Emlak Fuarı'nda başlanacak. 30 milyon TL'lik yatırımla yükselen Alya Penta projesinde dairelerin alanları, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

Ulaşım arterlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına yürüme mesafesinde konumlandırılan proje hakkında bilgi veren Akkuş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Estetiği olmayan mimarisi ve kibrit kutusunu andıran gökdelenlerin yükselmeye başladığı bir dönemde biz, Beylikdüzü gibi hem yaşam hem yatırım değeri yükselmekte olan bir bölgede, en fazla 5 katlı binalarda, butik bir yaşam sunuyoruz. Önceki projelerimiz yüksek kalitedeki işçilik ve detayları ile markamız için iyi bir referans oldu. Alya Residence ve Alya Trio projelerinde oturum başladı. Toplam 3 bin 565 metrekarelik alan üzerinde gerçekleşen yeni projemize Ekim ayı itibariyle başladık, Ekim 2018 itibariyle de tamamlamayı planlıyoruz. Elit tabakanın tercih ettiği bir lokasyonda yükselen Alya Penta’da kalabalık ailelere de farklı seçenekler sunuyoruz” dedi.

Konutların yanı sıra 8 ticari birimin de bulunduğu projede teslimler Ekim 2018'de yapılacak.