EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alya Penta’da daireler 550 bin TL’den başlıyor

Akkuş Gayrimenkul tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilen Alya Penta projesinde daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor.

Akkuş Gayrimenkul tarafından yükselen Alya Penta, butik bir yaşam tarzı sunuyor. Beylikdüzü’nün en hareketli caddesinde inşa edilen bu proje 30 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip.

En fazla 5 katlı binalarda butik ve ferah bir yaşam sunan Alya Penta, şehir merkezinin karmaşasından uzak durmak isteyenler için büyük önem taşıyor.

Daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor

Beylikdüzü’nde 3 bin 565 metrekare alan üzerine inşa edilen Alya Penta projesi 5 bloktan meydana geliyor. Bu bloklarda 50 konut ve 8 ticari üniter yer alıyor. İnşaat alanı 11 bin 216 metrekare olan Alya Penta, 5 katlı olarak dizayn edildi. Konut fiyatlarının 550 bin TL’den başladığı Alya Penta projesi, 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek.

Minibüs ve İETT gibi toplu taşıma araçlarına 100 metre uzaklıkta konumlanan Alya Penta, Paradise AVM, Perla Vista AVM, Carium AVM, hastane ve okula yakın konumda. Bunun yanı sıra Beylikdüzü Adnan Kahveci bölgesinde yer alan bu proje, E-5 ve Avcılar sahiyoluna yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.