EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alya Penta Beylikdüzü yatırımcısına altın değerinde bir fırsat sunuyor

Akkuş Gayrimenkul'ün İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa ettiği Alya Penta projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 200 TL'den başlıyor.

"Alya" markasıyla konut projeleri inşa eden Akkuş Gayrimenkul'ün en yeni projesi Alya Penta, Beylikdüzü'nde 3 bin 565 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 5 blokta toplam 50 daire ve 8 ticari birimden meydana gelen projede 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplam inşaat alanı 11 bin 216 metrekareyi bulan Alya Penta Beylikdüzü projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness, çocuk oyun parkı, kamelya ve oturma alanları, süs havuzu ve basket sahası yer alıyor.

Yüksek prim vadediyor

Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 4 bin 200 TL ile 4 bin 500 TL arasında değişiklik gösterdiği projede peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Vadeli alımlarda ise yüzde 30 peşinat ödendiği takdirde kalan kısım şirket bünyesinde teslim tarihine kadar taksitlendirilebiliyor. 0,90 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı da sunulan projenin lokasyonu sebebiyle kısa sürede yüksek prim getireceği öngörülüyor.

Teslimlere Ekim 2018'de başlanacak

Alya Penta projesinin Beylikdüzü-Bakırköy metro hattına yakınlığıyla yatırımcılara altın değerinde bir fırsat sunduğunu belirten Akkuş Grup Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Bölgede yatırım yapmak adeta altın değerinde. Altının değerini de en iyi sarraflar biliyor” dedi. Akkuş, "Estetiği olmayan mimarisi ve kibrit kutusunu andıran gökdelenlerin yükselmeye başladığı bir dönemde biz, Beylikdüzü gibi hem yaşam hem yatırım değeri yükselmekte olan bir bölgede, en fazla 5 katlı binalarda, butik bir yaşam sunuyoruz. Önceki projelerimiz yüksek kalitedeki işçilik ve detayları ile markamız için iyi bir referans oldu. Alya Residence ve Alya Trio projelerinde oturum başladı. Alya Penta'ya Ekim 2015 itibariyle başladık, Ekim 2018 itibariyle de tamamlamayı planlıyoruz. Elit tabakanın tercih ettiği bir lokasyonda yükselen Alya Penta'da kalabalık ailelere de farklı seçenekler sunuyoruz" diye konuştu.