EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altunizade Koruköy'de metrekare birim fiyatları 5 bin dolardan başlıyor

Taşyapı ile Selçuklu İnşaat tarafından hayata geçirilen Altunizade Koruköy projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Taşyapı ile Selçuklu İnşaat'ın ortak iştirakiyle yükselen Altunizade Koruköy projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak. Toplam 208 dairenin yer aldığı projeden daire sahibi olanlar konutlarına hemen yerleşebilecek.

30 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Altunizade Koruköy projesi 5 ile 8 kat arasında değişen 13 bloktan oluşuyor. Büyüklükleri 185 metrekare ile 670 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 tipinde dairelerin yer aldığı projede metrekare birim fiyatlarının 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında olacağı öngörülüyor.

Validebağ Korusu'nun hemen yanında olması sebebiyle sakinlerine doğa içinde modern bir hayata sunacak olan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, masaj odaları, spor salonu ve kafe bulunuyor. Bin 800 metrekarelik sosyal tesis alanına sahip olan Altunizade Koruköy'de her daire başına 4 araçlık otopark yer alıyor.

Yılın 12 ayı tatil hissi yaşatacak

Projenin 2.5 yıllık bir süre içerisinde tamamlanarak, inşaat bittikten sonra satışa açıldığını belirten Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, bölgedeki yapılaşmanın yüzde 35 oranında olduğuna dikkat çekerek, yüzde 17 oran ile bölgedeki en düşük konutlu ve en çevreci projeyi yaptıklarını söyledi. Turanlı, Altunizade Koruköy ile yılın 12 ayı tatil beldesinde hissi yaratacak bir konsept tasarladıklarını ifade etti.