Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Altunizade Konakları'nda satışlara başlandı

İnşaatının geçtiğimiz günlerde tamamlanmasının ardından satışlarına başlanan Altunizade Konakları'nda dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin dolardan başlıyor.

Taş Yapı ve Selçuklu İnşaat ortaklığında Üsküdar Altunizade Mahallesi'nde hayata geçirilen Altunizade Konakları'nda satışlara, inşaatın tamamlanmasının ardından başlandı. Hemen teslim avantajıyla dikkat çeken Altunizade Konakları projesi 30 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 13 blokta 208 konuttan oluşuyor.

350 milyon dolarlık yatırımla yükselen Altunizade Konakları, Validebağ Korusu sınırında ve Boğaz Köprüsü’ne 2 dakika mesafede hayata geçiriliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değiştiği projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

"Artık maketten ev satmayacağız"

Büyüklükleri 130 metrekare ile 450 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 tipinde dairelerin yer aldığı projeyle ilgili bilgiler veren Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı, projeyi bitirdikten sonra satmaktan çok memnun olduklarını ve bundan sonra maketten satış yapmayacaklarını belirterek, “Biz resim değil bina yapıyoruz. Piyasaya bakın maketten ev alanlar huzursuz, mutsuz. Her detayı bitmiş iskânlı evlerin satılmasını daha doğru buluyoruz. Bu işi borsa olmaktan çıkarmak gerek. Para kazanmak isteyen hisse senedi alsın. Biz şimdi alıp 6 ay sonra satarım diyene değil, yaşamak için ev arayana satış yapacağız” dedi.