EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altower'dan 3 yıl kira garantisi

Altınbaşı Yapı tarafından İstanbul Göztepe'de inşa edilen Altower projesinde aralık ayına özel olarak yapılan satış kampanyasında 3 yıl kira garantisi veriliyor.

İstanbul Anadolu yakasında iş ve yaşam merkezlerinden Göztepe'de konumlandırılan Altower projesinde aralık ayına özel kampanya geliştirildi.

Cazip bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çeken Altower, ev sahibi olmak isteyenlere ay boyunca yapılacak olan tüm satışlarda 3 yıllık kira garantisi sunuyor.

Altınbaş Yapı tarafından hayata geçirilen teknolojik rezidans projesi, 330 tane 1+1 daireden oluşuyor. Daireler alıcının isteğine göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de çevrilebiliyor.

Akıllı sistemle donatılmış proje

Teknolojiyi konut projesiyle buluşturan proje, akıllı sistemden oluşuyor. Türkiye’de ilk defa Altower’a özel olarak geliştirilen teknolojik alt yapı kurgusunda ise concierge, housekeeping, dry cleaning gibi hizmetlerine tek tık ile erişime ek olarak rezidanstaki sosyal donatı alanları kontrolü de bulunuyor.

Proje ayrıca araba yıkama hizmeti, yemek siparişi verme, özel spor hocası rezervasyonu, sinema salonu rezervasyonuyla birlikte televizyon, ışık, kapı, perde ve klima kontrolü gibi birçok özellik de sunuyor.

Teslimler Eylül 2019'da

Eylül 2019’da daire teslimlerinin yapılacağı proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 15 yılda geri dönen fiyatlarıyla Altower, yatırım için de oldukça karlı bir proje vaat ediyor.