EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altower, Anadolu Yakası’nın merkezinde yükseliyor!

Anadolu Yakası’nın en merkezi yerlerinden birinde, tüm alt yapısı teknolojik olarak inşa edilen Altower, yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

2016 yılının başlangıcıyla yurt içi ve yurt dışı birçok yatırımları olan Altınbaş ailesinin üçüncü kuşak üyesi Orkun Altınbaş, 2017 itibariyle topluma katkı sağlamak üzere yepyeni bir girişiminin sinyallerini verdi. Orkun Altınbaş, sorumluluk bilinciyle çıktığı yolda, şehir hayatının topluma sunduğu şartları ele alarak, daha huzurlu ve hayattan zevk alınabilecek yaşam tarzlarının sunulduğu önemli bir yapıyı hayata geçirmenin heyecanı içerisinde.

Altower, şehir hayatına yeni bir solu kazandıracak

Altower Akıllı Yaşam Projesi’ olarak hayata geçirilen proje, şehir hayatına yeni bir soluk getireceğinin sinyallerini şimdiden veriyor.

Anadolu Yakası’nın en merkezi yerlerinden birinde, tüm alt yapısı teknolojik olarak konumlandırılan Altower, hayalini kurduğunuz yaşam tarzlarını yakalamanıza yardımcı olacak özelliklere sahip. Konforu ve lüksü bir arada sunan Altower, otel işletmelerinden daha kaliteli ve güvenilir hizmeti de garanti ediyor. Herkesin özlemini çektiği yaşam tarzlarını bir projenin içine yerleştiren Orkun Altınbaş, geleceğe dönük projelerin bir başlangıcı olacak Altower'a herkesi davet ediyor.