EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altınvadi Konakları'nda 300 bin TL'ye 1+1 daireler

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de konumlandırılan Altınvadi Konakları projesinde fiyatlar ve ödeme planları belli oldu. Detaylar haberimizde…

BM Star İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de hayata geçirilen Altınvadi Konakları konut projesinde fiyatlar 300 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Fiyat listesinin ve ödeme planlarının açıklandığı projeye dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Fiyatların 300 bin TL’den başladığı proje BM Star İnşaat imzasıyla Anadolu Yakası ilçelerinden Maltepe’de konumlandırıldı. Bin 800 metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan proje 7 katlı 2 blok şeklinde tasarlandı.

Toplam 72 adet konuta yer verilen projede farklı ihtiyaçlara, zevklere ve bütçelere uygun olarak tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 44 metrekare ile 117 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Altınvadi Konakları projesinde 1+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 300 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Altınvadi Konakları’nda yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 440 bin TL, 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 660 bin TL ve 4+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları da 690 bin TL olarak satışa sunuldu.

Ödeme planlarının da açıklandığı Altınvadi Konakları konut projesinden banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor. Yüzde 50 peşinat ödeyen alıcı kalan konut bedelini ise banka kredisi ile taksitler şeklinde tahsil edebiliyor.

BM Star İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gelişime açık ilçelerinden Maltepe’de inşaat sektörüne kazandırılan Altınvadi Konakları konut projesinde anahtar teslimleri ise Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Merkezi konumuyla hem oturumcunun hem de yatırımcının yakın markajına girmeyi başaran proje sunduğu sosyal olanaklarla da adeta göz dolduruyor. Proje metro hattına 10 dakika uzaklıkta, havalimanına 25 dakika uzaklıkta, Marmaray’a ise 15 dakika uzaklıkta, alışveriş merkezine ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Çok şık bir modern mimari örneği olan Altınvadi Konakları projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Şelale
• Süs havuzu
• Fitness salonu
• Sauna
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları
• Yeşil alanlar