EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altınoran meydanı 23 Nisan coşkusuna sahne oldu

Sinpaş, Altınoran'daki etkinliklerine 23 Nisan Açıkhava Çocuk Şenliği ile devam etti. Çocuklar Altınoran meydanında aileleriyle birlikte keyifli bir haftasonu geçirdi.

Türkiye’nin 365 gün açık, ilk ve tek snowflex kayak pisti Snowland, adrenalin tutkunlarının yeni adresi ExtremeLand ve sizi gökyüzünde bir yürüyüşe davet eden Skywalk gibi pek çok donatıyı projenin içinde bulunduran ve Ankaralıları birbirinden eğlenceli ilklerle buluşturan Altınoran’da geçtiğimiz hafta sonu 23 Nisan coşkusu yaşandı. Çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak olmak için Circus City’den Roller Coaster’a UFO Combo’dan Skate Slide ve Sosis Balon oyununa kadar eğlenceli aktivitelerle donanan Altınoran Meydanı, çocuklara unutamayacakları bir hafta sonu sundu.

Etkinlik boyunca Gencer Savaş Bandosu’nun eğlenceli müzikleriyle dans eden çocuklar düzenlenen yarışmalarla 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadılar. Sahne animasyonları, oyunlar ve yarışmalarla dolu bir gün geçiren çocuklar, Altınoran’da yer alan Sports International’ın eğitmenleri eşliğinde Zumba yaptı ve yapılan yüz boyama ile istedikleri renklere büründüler.