EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altın Orman projesinde 239 bin TL’ye 1+1 daire

Gürtaş İnşaat tarafından İzmir’in Bornova ilçesinde sektöre kazandırılan Altın Orman projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 239 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Sektörün köklü isimlerinden bir tanesi Gürtaş İnşaat kalitesiyle İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Altındağ lokasyonunda sektöre katılan Altın Orman konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları 239 bin TL’den başlangıç gösterip 528 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor.

Altın Orman projesinde daire fiyatları, daire planları, teslim tarihleri gibi temel bilgiler belli oldu. Ancak projede ödeme planına ilişkin henüz bir şey netlik kazanmadı. Proje hakkındaki tüm güncel bilgileri ve güncel kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.

ALTIN ORMAN BORNOVA DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

İzmir’de hayata kazandırılan projede fiyat listesi şu şekilde açıklandı:

  • 1+1 daireler 239.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 2+1 daireler 459.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3+1 daireler 528.500 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcısının beğenisine sunuluyor.

ALTIN ORMAN DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ VE TESLİM TARİHİ

Henüz ödeme koşullarının belli olmadığı projede 1+1’den 3+1’e kadar büyüklükleri 53 metrekare ile 147 metrekare arasında değişkenlik gösteren toplam bin 215 adet konuta yer veriliyor.

38 bin metrekare alan üzerinde yükselen Altın Orman Bornova projesi Altındağ’da yer alan Merkez Mahallesi’nde yükseliyor. Teslimlerin Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede konut alıcısına cazip sosyal olanaklar ve merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı sunuluyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak istiyorsanız https://www.altinorman.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.