EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Altın Kuleler'in ilki bu ay teslim ediliyor

Ankara'nın en büyük projelerinden biri olarak yükselen Altınoran'da yer alan Altın Kuleler'in ilki bu ay sahipleriyle buluşuyor.

Çankaya Oran'da yükselen Sinpaş Altın Kuleler'de yaşam Nisan 2016 itibariyle başlıyor. Toplamda 474 konutun yer aldığı projede 36 ay sıfır faiz ve yüzde 1 KDV avantajıyla satışlar devam ediyor. 150 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Altınoran Altın Kuleler'de daire büyüklükleri 81 metrekare ile 498 metrekare arasında değişiyor. Daire fiyatlarının 358 bin 615 TL ile 3 milyon 488 bin 995 TL arasında değiştiği projede ikinci kulenin teslimlerine Eylül 2016'da başlanması planlanıyor.

Ayrıcalıklı dünyasıyla yatırımcının gözdesi haline geldi

Hemen teslim fırsatıyla yatırımcılardan büyük ilgi gören Altın Kuleler'de yer alan home office katları, farklı ve kazançlı bir yatırım alternatifi sunuyor. Ankara'yı ilk kez home office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler, ev ve iş hayatını bir arada yaşama konforu sunuyor.

Sosyal donatı alanlarıyla da Ankara'nın en iddialı projelerinden biri olan Altınoran projesi 365 gün kayak yapabilme imkanı sağlayan Snowland'e ev sahipliği yapıyor. Proje, Türkiye'nin ilk ve tek şehir içi kayak pisti olan Snowland'in yanı sıra Skywalk ile de göz dolduruyor. Altınoran sakinleri, 10 bin metrekarelik alışveriş merkezinin vadi bölümüne bakan kısmında yer alan bu platform ile vadi manzarasına karşı adeta gökyüzünde yürüme deneyimi yaşayabiliyor.