EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alper İnşaat yeni projesi için Pendik'i seçti

Alper İnşaat, İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Pendik'te konumlandıracağı yeni projesi için çalışmalara başladı. Projenin adı henüz açıklanmadı.

"Selective" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek ilçelerinde konut projeleri hayata geçiren Alper İnşaat, Pendik'te hayata geçireceği yeni projesi için çalışmalara başladı. İsmi henüz açıklanmayan proje, Pendik'in en değerli yaşam alanlarından Yayalar Mahallesi'nde 25 bin 290 metrekarelik alan üzerinde inşa edilecek.

Toplamda bin 86 konutun yer alacağı projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilecek. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların yer alacağı Alper İnşaat'ın Pendik projesinde daire büyüklükleri ve fiyatlar henüz belli değil.

Aralık 2019'da tamamlanması beklenen projenin satışlarına ise 2017 yılı içerisinde başlanması bekleniyor. Proje; Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan 1,6 kilometrelik yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ön talep sürecine önümüzdeki günlerde başlanacak olan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.alperinsaat.com.tr adresinden ya da 0 (216) 420 86 86 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.