EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alışverişin yeni adresi Vadişehir'de cadde dükkanları satışa çıkıyor

Yaşam ve alışverişin yeni merkezi Vadişehir projesinde yer alan cadde dükkanları 23 Eylül tarihinde ihale usulü ile satışa çıkacak.

Alışveriş ve yaşamın yeni adresi haline gelen Vadişehir projesinde 48 aya kadar vade farksız ödeme kolaylıkları yer alıyor.

Başakşehir’in en değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu konumda yükselen Vadişehir, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Metro istasyonunun yanı başında

Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen projenin az sayıdaki konut satışları hızla devam ederken, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan cadde dükkanları da ihale yöntemiyle satışa sunuluyor.

Metro istasyonunun yanı başında 380 bin metrekarelik şehir parkına komşu konumda yer alan cadde dükkanları, merkezi konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

48 ay vade farksız ödeme kolaylığı

Mimarisiyle, konforuyla, manzarası ve özel ayrıcalıklarıyla projenin, ihale ile satışa sunulan cadde dükkanları 150 ile 330 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Sınırlı sayıda üretilen cadde dükkanlarında sunulan; hemen teslim hemen tapu imkanları ile 48 ay vade farksız ve alternatifli ödeme seçeneklerinin yanı sıra peşinatta uygulanan yüzde 22 indirim kolaylığı yatırımcısına kazanç vadediyor.

Projenin alternatif iş kollarına uygun sınırlı sayıdaki cadde dükkanlarının ihale başvuruları için son gün 22 Eylül olarak belirlendi.

Devlet yatırımlarına komşu konumda yer alıyor

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Vadişehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Projenin, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alması, Vadişehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.

5.000 yataklı Şehir hastanesi ve Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Mahalle hayatından kopmadan modern yaşam vadediyor

Yaşam standartları yüksek bir proje olarak hayata geçirilen Vadişehir, lüks ve konforlu detaylara sahip daire seçenekleriyle de öne çıkıyor. Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte geliştirilen projede daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

4+1 konak tipli konutlarıyla dikkat çekiyor

Geniş ve ferah daire tiplerinin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor.

Projenin yüzde 75’ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir, yanı başında yer alan dev şehir parkı ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir’in mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunuyor.