EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ali Pehlivanoğlu Sitesi İzmir Torbalı'da yükseliyor

Ali Pehlivanoğlu Gıda Pazarlama İnşaat San. Ve Tic. A.Ş tarafından İzmir’de yaşama geçirilen Ali Pehlivanoğlu Sitesi 10 blok şeklinde inşa ediliyor.

Türkiye’nin en yaşanılası ilçelerinden İzmir’de Ali Pehlivanoğlu Gıda Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticari Anonim Şirketi tarafından yaşama kazandırılan Ali Pehlivanoğlu Sitesi projesinde toplam 697 adet daireye yer veriliyor.

İzmir’de 10 blok şeklinde dizayn edilen proje 21 bin 138 metrekarelik dev bir alan üzerinde inşa ediliyor. Anahtar teslimlerinin 2023 yılında yapılması hedeflenen konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde tasarlanan toplam 697 adet konuta yer veriliyor. 10 blok şeklinde yükselen konut projesinde A, B,C ve D bloklar 8 kattan oluşurken toplam 316 daire yer alıyor. D, G, H blok ise 9 kattan oluşuyor ve 237 adet daire yer alıyor.

K, J, L blok 11 kattan oluşuyor 144 daire bulunuyor. Ali Pehlivanoğlu Sitesi projesinde toplam 697 adet konuta yer veriliyor.
İnşaat çalışmalarının başladığı tarihten itibaren 60 aylık bir süre içerisinde tamamlanması beklenen konut projesinde çok zengin sosyal olanaklara da yer veriliyor.

İzmir’in son zamanlardaki en popüler ilçeleri arasına ismini yazdıran Torbalı’da yaşama geçirilen Ali Pehlivanoğlu Sitesi projesi deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

60 ayda tamamlanması planlanan Ali Pehlivanoğlu Sitesi Torbalı projesinin sosyal olanakları arasında yeşil alan, çocuk oyun alanları, yeşil alan, yürüyüş alanları, açık otopark, kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik sistemleri, sauna, yüzme havuzu, peyzaj alanları, rekreasyon alanları, spor salonu, ve fitness salonu yer alıyor.