Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ali Ağaoğlu’nun torun sevinci

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun büyük oğlu Alican’ın eşi Miray Ağaoğlu doğum yaptı. Ağaoğlu ‘dede’ oldu.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun büyük oğlu Alican Ağaoğlu’nun eşi Miray Ağaoğlu 28 Şubat gecesi bir kız bebek dünyaya getirdi. Ali Ağaoğlu’nun 28 Şubat gecesi 3 buçuk kilo ağırlığında bir kız torunu oldu.

Doğan bebeğe ‘Alin’ ismi verildi. 64 yaşındaki ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu hastanede hazır bulundu ve torununu ilk kucağına alanlardan biri oldu. Gece yarısı acile giden Alican ve Miray Ağaoğlu çiftinin ‘Alin’ ismini verdikleri bir bebekleri oldu.

Ünlü iş adamı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun en büyük oğlu Alican Ağaoğlu’nun eşi Miray Ağaoğlu 28 Şubat gecesi bir kız bebek dünyaya getirdi. Ali Ağaoğlu bebek sevincini ilk yaşayanlardan biri oldu. 64 yaşındaki ünlü iş adamı ‘dede’ oldu. Bebeğe ‘Alin’ ismi verildi.

Alin isminin anlamı ise ışığın kaynağı olarak biliniyor.

Ali Ağaoğlu kimdir?

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali İbrahim Ağaoğlu Türkiye’nin en zengin 27. İnsanıdır. 2017 yılı itibariyle 1 milyar dolar şahsi servet elde ettiği öğrenilmiştir. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu çok genç yaşlarda babasının da desteğiyle inşaat sektöründe çalışmaya başlamış ve babasının rahatsızlığından dolayı lise eğitimini yarıda bırakarak çok genç yaşta babasının işlerinin başına geçerek inşaat ve ticaret hayatına başlamıştır. Sena Ağaoğlu, Mertcan Ağaoğlu, Alican Ağaoğlu, Emre Ağaoğlu, Ali Ege Ağaoğlu isimlerini verdiği beş çocuğu bulunmaktadır. 3 Mart 1954 doğumlu olan Ali Ağaoğlu 64 yasına basmıştır.