EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ali Ağaoğlu, Ahmet Hakan'a cevap vermek için Hürriyet'ten köşe kiraladı

Ali Ağaoğlu, kendisini "Hadi oradan Ali Ağaoğlu" başlığıyla yazdığını yazısında sert bir dille eleştiren Ahmet Hakan'a cevabı Hürriyet'te ilan yayımlayarak verdi.

15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişimi sonrasında "Cumhurbaşkanımız talimatı versin yarın kazmayı vuralım. Mesela Levent’te eskiden golf kulübü olarak kullanılan askeri alan var. Bana bu alanı versinler her şehit ailesine bir ev yaparım" diye konuşan Ali Ağaoğlu, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan tarafından çok sert bir dille eleştirmişti.

"Darbe fırsatçısı, şehit istirmarcısı"

Ali Ağaoğlu'nun açıklaması sonrası "Hadi oradan Ali Ağaoğlu" başlığıyla kaleme aldığı yazısında Ağaoğlu'nun açıklamasını "15 Temmuz şehitlerine açık ve net bir hakaret" olarak nitelendiren Ahmet Hakan, "Hemen ve derhal... Bu Ali Ağaoğlu denilen... Darbe fırsatçısına... Şehit istismarcısına... Bir devlet ya da hükümet yetkilisi... "Hadi oradan be! Sen avucunu yalarsın" demelidir. Aksi takdirde... Şehitlerin aziz ruhları azap çeker" demişti.

"Bana çakıp reytingini yükseltme çabanı anlayışla karşılıyorum"

Ahmet Hakan'ın yazısına cevap ise bugün geldi. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Hürriyet Gazetesi'nden "köşe" kiralayarak Hakan'a cevap verdi. Ali Ağaoğlu'nun, ilanda kullandığı ifadeleri şu şekilde:

"Hey Ahmet Hakan!

Anlaşılıyor ki, yine sosyal medyadaki feraset yoksunlarının gazına gelip aynı kervana sen de katılmışsın.

Köşe yazısı yazdığın gazetedeki haberimi bir daha oku! Orada sadece şehit aileleri için inşa edeceğim konutlara yetecek kadar arsa önerisinde bulunduğumu, başkaca bir talebim olmadığını, adres gösterdiğim yerin konum itibariyle ’15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü görmesi nedeniyle anlamlı olması yanında burada inşa edilecek anıtsal özellikler taşıyan konutların şehit ailelerine kalıcı ve gelecek garantisi sağlayacağını, söz konusu girişimimle şehit ailelerinin acısını bir nebze olsun hafifletmeye katkı sağlamak dışında bir beklentim olmadığını, olamayacağımı anlayacaksın.

Bu tutumumla, ortaya koyduğun yaklaşımının köşendeki ‘Şunları yapan FETÖ’ye hizmet eder’ başlıklı yazındaki ‘talkımlar’dan hangilerine uygun düştüğünün takdirini de sana bırakıyorum.

İtiyad haline getirdiğin bana çakıp reytingini yükseltme çabanı anlayış ve tebessümle karşılıyor, sana kızamıyorum…

Benimle ilgili yazdığın haksızlıklarla dolu yazınla ilgili olarak bu açıklamaya köşende yer vermeni bekliyorum."