EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Alaçatı Modern Villaları’nda hemen teslim fırsatı

İzmir Çeşme Alaçatı’da yükselen Alaçatı Modern Villaları’nda fiyatlar 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Alaçatı Modern Villaları projesi, Becergen İnşaat tarafından İzmir Çeşme Alaçatı’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 1 milyon 650 bin TL’den başladığı Alaçatı Modern Villaları’nda teslimler ise hemen yapılıyor.

16 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

Alaçatı Modern Villaları; 4+1 ve 5+2 seçenekleri olmak üzere toplam 16 adet villadan meydana geliyor. Alaçatı Modern Villaları’ndaki konutların büyüklükleri 140 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

ALAÇATI MODERN VİLLALARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Alaçatı Modern Villaları’nda fiyatlar 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, villaların fiyatları ve özelliklerine göre 2 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor.

Alaçatı Modern Villaları’nda yer alan konutların yeni sahiplerine teslimleri ise hemen yapılıyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Alaçatı Modern Villaları projesi, 8 adet dubleks ve 8 adet tripleks villalardan meydana geliyor. Projedeki 140 metrekare büyüklükteki 4+1 tipindeki dubleks villalarda 3 banyo ve 1 araçlık otopark yeri, 210 metrekare büyüklükteki 5+2 tripleks villalarda ise 2 salon, 2 mutfak, 4 banyo, kiler odası ve 3 araçlık otopark bulunuyor.

Alaçatı Modern Villaları, Ilıca Plajı'na 1.5 kilometre mesafede yükseliyor. Projede yer alan villalar, Franke marka ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, bulaşık makinası ile yeni sahiplerine teslim ediliyor. Bunun yanı sıra site içerisinde 50 metre uzunluğunda ve 270 metrekare büyüklüğünde havuz bulunuyor.