EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akzirve Strada'da aylık bin 900 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor

Akzirve tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Strada projesinde satışlar avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla devam ediyor.

Tamamlandığında yüzde 45 oranında prim yapması beklenen Strada Bahçeşehir'de satışlar 2016'nın son günlerinde başladı. Kısa sürede hızlı bir satış grafiği çizen projede yeni bir kampanyaya start verildi. Yatırmcılarına kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Strada Bahçeşehir'de aylık taksitler bin 900 TL'den başlıyor.

Dairelerin KDV dâhil 268 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Strada’da, yaşamak ya da yatırım amacıyla konut sahibi olmak isteyenlere ayrıca 40 ay firma ödemeli vade imkânı da sağlanıyor.

Karlı bir yatırımın kapılarını açıyor

İtalyancada ‘Cadde’ anlamına gelen Strada adını taşıyan projede, 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Bahçeşehir’e ‘Caddeli Hayat’ konseptini kazandıran projede yer alan cadde, herkesin faydalanabileceği bir yaşam alanı olarak konumlandırılıyor. Cadde üzerinde birbirinden önemli markalar, restoranlar, kafeler, marketler ve günlük hayatı kolaylaştıracak 100’ün üzerinde ticari alan yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Strada; 3. havalimanı bağlantı yolları, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ve yakın dönemde tamamlanması planlanan metro hatlarıyla, yatırım açısından dikkatleri çekiyor.