EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akzirve Gayrimenkul'ün Bahçeşehir projesinin satışlarına Eylül ayında başlanıyor

Akzirve Gayrimenkul Yatırım, İstanbul'da konumlandıracağı yeni projelerinden Bahçeşehir projesinin inşaat çalışmalarına 2016'nın üçüncü çeyreğinde başlayacak.

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 2010 yılında start veren Akzirve Gayrimenkul Yatırım, yeni projeleriyle sektörde iz bırakmayı hedefliyor. İki yeni projesi için çalışmalara başlayan şirket, stratejik anlamda, çok sınırlı bir kitleye hitap eden ‘niş’ projeler yerine, popüler ve premium nitelikli yatırımları tercih ediyor.

Zeytinburnu Ambarlar projesi 36 ay sonra teslim edilecek

İstanbul Nakliye Ambarları arazisini 2014 yılında yaklaşık 250 milyon dolarlık yatırımla portföyüne katarak çalışmalara başlayan Akzirve Gayrimenkul, projenin tasarımı için Tabanlıoğlu Mimarlık ile anlaştı. Sosyal alanlar dahil 130 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek projenin konsepti geçtiğimiz günlerde belli oldu.

Tamamlandığında 6 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen proje konutların yanı sıra ticari alanlar ve ortak yaşam alanları bulunacak. Sahiplerine 36 ay sonra teslim edilmesi öngörülen projenin içerisinde bir ilköğretim okulu da yer alacak.

İstanbul'un tarihi ve kültürel açıdan zengin bir bölgesinde yer alan Zeytinburnu Ambarlar projesi bu tarihi ve kültürel dokuya uygun mimariyi bünyesinde bulunduracak.

Bahçeşehir projesi Ağustos ayında ön talep toplamaya başlayacak

İnşaatına Temmuz 2016'da başlanması beklenen Bahçeşehir projesi toplamda 190 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. DM Mimarlık tarafından tasarlanan projede 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı tipte konut yer alacak. Bir alışveriş caddesinin de yer alacağı projede 2 bin 600 bağımsız birim yer alacak.

230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilecek olan projenin ön talep dönemi Ağustos 2016'da başlayacak. Projenin resmi satışlarına Eylül 2016'da gerçekleştirilecek olan lansman sonrasında başlanacak.

Akzirve Gayrimenkul Yatırım'ın özsermayesiyle hayata geçireceği projenin 1. etap teslimleri Nisan 2019'da, 2. etap teslimleri Nisan 2020'de, 3. etap teslimleri ise Nisan 2021'de yapılacak.

Konuthaberi.com/ Sedef Öztürk