EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akyapı-Eşbah Ispartakule için hazırlıklar başladı!

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Ispartakule’de konumlandırılan Akyapı-Eşbah Ispartakule projesinde hazırlıklar başladı!

Akyapı ve Eşbah Yapı ortaklığında İstanbul Avrupa Yakasının gözde ilçelerinden Avcılar’a bağlı iş ve yaşam merkezi Ispartakule’de konumlandırılan Akyapı-Eşbah Ispartakule projesinde konut teslimleri Aralık 2019 tarihinde yapılacak.

Firuzköy Mahallesi’nde inşa edilen projede toplam 415 adet konuta yer veriliyor. Karma konseptte inşa edilen projede konutların yanı sıra dükkan seçeneklerine de yer veriliyor. 20 bin 314 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerine yer veriliyor.

4 blok şeklinde yükselen projede toplam 415 adet konut ve 20 adet dükkan yer alıyor. Toplamda 435 adet bağımsız birime yer verilen projede bloklardan bir tanesi 30 katlı iken diğer üçü 11 katlı olacak şekilde dizayn edildi. İnşaat alanı 103 bin 498 metrekare olan projede farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap edebilecek niteliklerde tasarlanmış 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçenekleri yer alıyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) Avcılar Ispartakule 6. Etap arsa ihalesini alan AKyapı bu arsa üzerinde hayata kazandırmayı planladığı yeni projesi için kolları sıvadı. ÇED sürecinin start aldığı projede Akyapı Eşbah Yapı ile ortaklık yaptı.
İhalede Akyapı tarafından arsa için 342 milyon 400 bin TL satış toplam geliri, 85 milyon 600 bin TL Emlak Konut GYO'ya şirket payı toplam geliri olarak teklifi verilmişti.

Henüz ismi belirlenmeyen projenin daire büyüklükleri ve fiyat listesine ilişkin detaylar da paylaşılmadı. Proje hakkındaki tüm detayların kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Projede güvenlik hizmetleri, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ve kapalı otopark gibi hizmetler sunulması planlanıyor.