EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AKTİM 2 Kıraç projesinde metrekare fiyatları 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiyor

İstanbul Avrupa Yakasının en kısa sürede dönüş alınan ilçelerinden Esenyurt’ta yaşama kazandırılan AKTİM 2 Kıraç projesinde 113 bağımsız birim bulunuyor.

Esenyurt’un Kıraç semtinde sektörde kazandırılan AKTİM 2 Kıraç projesinde toplam 113 adet bağımsız birim yer alıyor. Projede yer alan ticari birimlerin büyüklükleri 100 metrekareden başlangıç gösteriyor.

AKTİM 2 Kıraç projesinde tek katta 8 bin 700 metrekareye kadar depo ve imalathane alanı bulunuyor. Projede yer alan birimlerin metrekare fiyatları ise 5 in TL’den başlangıç gösteriyor.

AKTİM 2 Kıraç projesinde yer alan ticari birimlerinden bir tanesini yüzde 30 peşinatla satın alabilirsiniz. Ticari birimlerin teslimleri ise Mart 2020 tarihinde yapılacak.

AKTİM 2 Kıraç Ticaret ve İş Merkezi Hadımköy’e yürüme mesafesinde yer alıyor. Projede metrekare birim fiyatları 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan ticari birimlerin büyüklükleri 100 metrekare ile 8 bin 700 metrekare arasında değişen depo ve imalathane alanları yer alıyor.

Yüzde 30 peşinat ile ticari birim satın alınabilen projede geri kalan bedel ise 4 aylık aralıklarla ödeniyor kalan bedel ise 24 ay vade farksız vadelendirilebiliyor.

Yüksek tavanları ile dikkat çeken AKTİM 2 Kıraç Esenyurt projesinde yer alan ticari birimlerin Mart 2020 tarihinde sektöre kazandırılacak.

Aktim 2 Kıraç Esenyurt projesi;

  • Ambarlı Limanı’na 1 kilometre,

  • Tem Hadımköy bağlantısına 1 kilometre,

  • 3.Havalimanı’na 1 kilometre,

  • E-5’e 1 kilometre,

  • Kıraç’a 1 kilometre,

  • Metro istasyonuna 1 kilometre,

  • Beylikdüzü’ne 1 kilometre,

  • TÜYAP’a 1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Bilgiçler Yapı tarafından hayata geçirilen projede 11 bin metrekarelik park alanı bulunuyor. Hem tek yönlü ve hem de çift yönlü sirkülasyon yollarının katlar arası birbirinden bağımsız olması merkez içindeki nakliyatları çok kolay hale getiriyor.