EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aksoy Holding, Epique Island ile konut sektörüne giriyor

Aksoy Holding tarafından Bodrum'da hayata geçirilecek olan Epique Island projesinin basın lansmanı bugün Aksoy Holding CEO'su Batu Aksoy'un ev sahipliğinde gerçekleşti.

Uzun yıllardır turizm ve enerji sektöründe faaliyet gösteren Aksoy Holding, Bodrum'da hayata geçireceği ilk projesi Epique Island ile gayrimenkul sektörüne adımını atıyor. Bodrum'un Tilkicik Koyu'nda 126 dönümlük yarımada üzerinde yükselecek olan Epique Island için 250 milyon dolarlık yatırım gerçekleştiren şirketin, Epique markasıyla İstanbul'un yanı sıra gelişmeye açık diğer illerde de proje üreteceği açıklandı.

Projenin lansman toplantısında konuşan Aksoy Holding CEO'su Batu Aksoy, bu alanın aslında kendilerine uzak olmadığını belirterek, Conrad Oteli ile bulundukları gayrimenkul sektöründe daha fazla büyümek istediklerini söyledi. Epique Island projesinde 75 müstakil villa, 50 suitin yer aldığı butik otel ve 150 tekne bağlama kapasiteli marinanın yer aldığını belirten Aksoy, toplamda 200-250 milyon dolara mal olacak projeden 300-350 milyon dolar aralığında gelir beklediklerini açıkladı.

Projenin 3 ayrı tipte inşa edilen tamamında müstakil havuzun bulunduğu villalardan oluştuğunu dile getiren Aksoy, proje içerisinde güneşlenme terasları, süs havuzları, bahçe şöminesi, 2-3 katlı otoparkların da bulunacağı ifade etti. Projeyi 2017 yılında tamamlamayı hedeflediklerini belirten Batu Aksoy, projede bulunan villaların metrekare fiyatlarının da ortalama 8 bin euro civarında olduğunu söyledi.