EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AKS Focus İstanbul'dan yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabiliyor

AKS Grup tarafından İstanbul'da hızla değerlenmeye devam eden bölgelerinden Beylikdüzü'nde inşa edilen AKS Focus İstanbul projesinde fiyatlar 302 bin 500 TL'den başlıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 25 oranında prim kazandıracağı öngörülen AKS Focus İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. AKS Grup'un İstanbul'daki en büyük konut projesi olarak Beylikdüzü'nde 14 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen AKS Focus İstanbul'da toplam 268 konut yer alıyor. 8 katlı 5 bloktan meydana gelen projede; alanları 70 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Banka kredisi kullanarak ya da yüzde 40 peşinatla şirket bünyesinde 24 ay vade farksız taksit avantajından faydalanarak kolayca konut sahibi olunabilen AKS Focus İstanbul projesinde 1+1 daireler 302 bin 500 TL ile 385 bin TL arasında, 2+1 daireler 550 bin TL ile 715 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 825 bin TL ile 950 bin 500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatıırmcıların da büyük ilgi gösterdiği proje, metrobüse bir kilometrelik mesafede yükseliyor. Geniş sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken AKS Focus İstanbul, Türkiye’de ilk kez doğalgaz ya da benzeri bir enerji kullanılmadan sadece hava ile ısıtma ve soğutma imkanı sağlayan FAN COIL sistemine sahip. Bu sayede ısınma için kullanılan doğal gaz ve soğumada kullanılan elektrik masraflarını sıfırlanarak, tasarruf ediliyor. Blokların 4'üncü katından itibaren tüm daireler deniz manzarasına sahip olduğu proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.aksgrupinsaat.com adresinden ya da 0212 856 02 55 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.