EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akros İstanbul görücüye çıkıyor

Ak Proje, Kaysel ve Ertok Yapı ortaklığının Beylikdüzü'nde inşa ettiği Akros İstanbul projesinde ön satışlar başladı. Projede fiyatlar 393 bin TL'den başlıyor.

Beylikdüzü'nün en yeni Akros İstanbul'da lansman öncesi satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. 3 blokta toplam 496 konuttan meydana gelen Akros İstanbul projesi 3 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece kavşağında; D-100 Karayolu'nun yanı başında inşa edilen proje yatırımcısına büyük oranda prim vadediyor.

Konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilen projede alanları 63 metrekare ile 307 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları ve peşin ödemelerde indirim fırsatının sunulduğu projede daire fiyatları 393 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Tüm dairelerin deniz ve göl manzarasına sahip olduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Cumhuriyet Mahallesi metrobüs istasyonuna yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Akros İstanbul'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.