EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AKM'nin yerine inşa edilecek projenin lansmanı düzenlenecek

AKM ile ilgili tartışmalara son noktayı Cumhurbaşkanı Erdoğan koydu. Erdoğan AKM’nin yıkılacağını ve yeni projenin pazartesi günü açıklanacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan uzun süredir geleceği ile ilgili tartılmalara neden olan AKM ile ilgili son noktayı koydu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) yıkılarak yerine çok daha modern bir projenin hayata geçirileceğini açıkladı.

Konumuna çok daha yakışan ve daha modern bir mimaride tasarlanan bir opera binasının Taksim’e kazandırılacağını açıklayan Erdoğan proje lansmanını da pazartesi günü gerçekleştirmeyi planladığını açıkladı.

Beştepe'de düzenlenen 3. Turizm Şurası'nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan ve AKM'nin yıkılacağını duyuran Erdoğan "Bugün burada bir müjde vermek istiyorum.İstanbul'da AKM'yi yıkıyoruz ve daha büyüğünü çok daha modern bir mimari ile inşallah İstanbul'da pazartesi günü lansmanını yapacağım. Bu lansman ile 2019'un sonuna kadar İstanbul'a opera binasını kazandırmış olacağız” dedi.