EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akgedik Yunuskent Toplu Konutları’nda başvurular sona erdi! Bin 500 konuta 9 bin başvuru!

Manisa’da TOKİ tarafından yaşama geçirilen Akgedik Yunuskent Toplu Konutları’nın ilk etabı için 9 bin başvuru alındı.

Türkiye genelinde hayata kazandırılan en saygın konut projeleri arasında yer alan Akgedik Yunuskent Toplu Konut projesinin ikinci etabı için alınan başvurular sona erdi. İkinci etabında bin 500 adet konuta yer verilen projede toplam 9 bin adet başvuru alındı.

Kontenjanın çok üzerinde talep alan büyük projede hak sahipleri kura ile belli olacak. Projenin kura çekimleri ise 16 ile 17 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

İkinci etabından bin 500 adet kout bulunan proje için alınan 9 bin adet başvurudan yapılacak kura ile yedek hak sahipleri ile birlikte toplam 2 bin 250 adet hak sahibi belirlenecek.

5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Toplu Konut Projesi’nin 2. Etabı için alınan başvurular sona erdi. 18 Haziran Pazartesi günü başlayan başvurularda sayı 9 bin kişi projeden konut satın alabilmek müracaat etti.

Projenin kura çekilişi aşaması hakkında konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kuraların 16-17 Temmuz’da çekileceğini dile getirdi.

Bölgede hummalı bir çalışma yürütüldüğünü kaydeden Başkan Çerçi, “Akgedik’te inşaatı hızla devam eden Yunuskent Toplu Konut Projesinin 2. etap başvuruları sona erdi. Başvuru sayımız 9 bine ulaştı. Sıra hak sahibi kuralarının belirlenmesinde. 16 Temmuz Pazartesi günü 2+1, 17 Temmuz Salı günü ise 3+1 konutlarımızın kuralarını saat 11.00’de Atatürk Spor Salonu’nda noter huzurunda çekeceğiz. Yedeklerle birlikte 2 bin 250 hak sahibini belirleyeceğiz. Hak sahibi olamayan vatandaşlarımız 23 Temmuz Pazartesi itibariyle Türkiye Halk Bankası şubelerinden paralarını geri alabilecekler. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.