EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akçay Residence'ta 355 bin TL'ye 3+1!

Erzurum'un Yakutiye ilçesinde Arif Akçay kalitesiyle inşa edilen Akçay Residence konut projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 355 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Akçay Residence Erzurum konut projesi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde. Akçay Residence projesi hakkındaki güncel bilgileri Konut Haberi sitemizden takip edebilirsiniz. Arif Akçay İnşaat Akçay Residence konut projesi fiyat listesi, ödeme planları, daire planları ve daire büyüklükleri hakkındaki bilgiler haberimizde…

Arif Akçay İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Erzurum’un gözde ilçelerinden Yakutiye’de sektöre kazandırılan Akçay Residence konut projesinde tüketicilere 3+1 ve 4+1 kat planlarında dizayn edilen daire seçenekleri sunuluyor.

3+1 DAİRELER 355 BİN TL’DEN START ALIYOR

Yakutiye ilçesine bağlı Rabia Ana Mahallesi’nde inşa edilen Akçay Residence konut projesi zemin ve 7 katlı tek bir blok şeklinde dizayn ediliyor. Modern ve estetik mimarinin güzel bir örneği olarak şehir siluetinde önemli bir yere sahip olacak Akçay Residence konut projesinde yer alan 3+1 kat planındaki dairelerin fiyatları ise güncel fiyat listesine göre 355 bin TL’den start veriyor.

Arif Akçay İnşaat Akçay Residence Erzurum projesinde yer alan dairelerden 3+1 kat planındakilerin satışları devam ediyor. Satışları süren 3+1 kat planındaki dairelerin büyüklükleri ise brüt 185 metrekare şeklinde tasarlandı. Projenin güncel fiyat listesine göre dairelerin fiyatları ise 355 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Akçay Residence Erzurum konut projesinden daire satın almak isteyen tüketicilere ödeme imkanları dahilinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Farklı ödeme alternatifleri geliştirilen Akçay Residence projesinde daire alımları kolaylaştırılıyor.

AKÇAY RESİDENCE PROJESİ SOSYAL OLANAKLAR

Kapsamlı sosyal olanakları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Akçay Residence Erzurum projesinde yer verilen hizmetler arasında ise;

  • Peyzaj alanları

  • Bahçe alanları

  • Dinlenme alanları

  • Kapalı otopark hizmetleri

  • Çocuk oyun alanları

  • Güvenlik ofisi

  • Resepsiyon

  • Görüntülü diyafon sistemleri

  • Kamera ile kontrol sistemi yer alıyor.