EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akçansa standını ziyaret edenler 3. Köprü'yü yürüyerek geçti

Bugün itibariyle ziyaretçilerine kapılarını açan Yapı Fuarı'nda teknolojik standıyla büyük ilgi gören Akçansa, sanal gerçeklik projesi ile fark yarattı.

Türkiye'nin önde gelen yapı malzemeleri şirketlerinden Akçansa, yapı sektörünün temsilcilerini bir araya getiren 39. Yapı Fuarı’nda bir ilke imza atarak, ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşattı. Akçansa, tüm dünyada 100 milyondan fazla kullanıcı ve 1 milyondan fazla anlık oyuncu sayısıyla dünyanın en fazla oynanan oyunu olan MineCraft’a referans projelerini de dahil etti. Böylece ziyaretçilere 3. Köprü, Türk Telekom Arena gibi dev referans projeleri, oyun içindeki Betonik City’de inşa edebilme şansı tanıdı.

MineCraft’a İstanbul inşa edildi

Akçansa, Yapı Fuarı’na özel olarak Minecraft’a Betonsa’nın referans projelerini inşa etti. İnşaat için ise oyunda, 240 saatte 42 milyonun üzerinde tuğla kullanıldı. Akçansa standı ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, fuarın ilk gününde 500’ün üzerinde kişi sanal gerçeklik gözlüğü ile 3. Köprü’yü yürüyerek geçti.

Akçansa standında 'Artırılmış Gerçeklik'

Akçansa, tablet bilgisayar ve akıllı telefonların kamerası kullanılarak ekrana yansıyan gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla zenginleştirilmesini sağlayan Artırılmış Gerçeklik uygulamasıyla da katılımcılara güncel projelerini tanıttı. Standı ziyaret edenler, interaktif harita üzerinden Akçansa faaliyet alanlarını tek bir dokunmatik ekran üzerinden görüntüledi.

"Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz"

Akçansa'nın pazar dinamiklerini, müşterilerini ve müşterilerinin ihtiyaçlarını takip ederek yenilikçi yaklaşımlar sergilediğini belirten Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar, "Akçansa, Türkiye’de yapı malzemeleri sektörünün lideri. Ancak bu liderlik, tek başına rakamsal performanstan kaynaklanmıyor. Öncü, yeniliklere değer veren bir şirket olarak, müşterilerimizin yenilikçi taleplerini karşılayacak ürün ve çözümler geliştiriyoruz. Herkes için fark yaratan çalışmalara imza atıyoruz" dedi.