EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Akadia Modern'de fiyatlar belli oldu

MBM İnşaat tarafından Ankara'nın Mamak ilçesinde hayata geçirilen Akadia Modern projesinde daire fiyatları 370 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

MBM İnşaat tarafından Ankara'nın değeri her geçen gün yükselen ilçelerinden Mamak'ta 50 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Akadia Modern projesinde toplam 891 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 101 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Mayıs 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Akadia Modern'den banka kredisiyle ya da şirket bünyesinde yatırımcılara sunulan kişiye özel ödeme koşullarından faydalanarak kolayca konut sahibi olunabiliyor. Özellikle çocuklu aileler tarafından büyük ilgi gören projede daire fiyatları 370 bin TL'den başlıyor.

Yüzde 50'si yeşil alanlara ayrılan projede aidatların düşük tutulması için az kullanılan sosyal tesislere yer verilmedi. Projede aidatların 160 TL olması bekleniyor. Eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra bölgedeki AVM'lere de oldukça yakın bir konumda bulunan projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.akadiamodern.com adresinden erişilebiliyor.