Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ajda Pekkan'ın villasına alıcı çıkmadı

Ajda Pekkan’ın bir yıl önce satışa çıkardığı Bahçeköy’deki lüks evi yaptığı indirime rağmen lüks dairesine yeni bir alıcı bulamadı.

Türkiye’nin en büyük sanatçılarından Ajda Pekkan’ın İstanbul Sarıyer ilçesine Bahçeköy’de site içerisinde yer alan lüks dairesi bir yıldır alıcı bulamadı. Lüks villasını yaklaşık bir yıl önce 8 milyon 300 bin dolar fiyatıyla satışa çıkaran ünlü sanatçı Ajda Pekkan alıcı çıkmayınca villasında 450 bin dolar değerinde indirime gitti. Ancak yapılan indirime rağmen ünlü sanatçının lüks dairesine henüz bir alıcı çıkmadı.

Yaklaşık 1 yıl önce satışa sunulan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Bahçeköy mevkiindeki site içinde yer aşan lüks konut alıcısını beklemeye devam ediyor. Ajda Pekkan’ın Koru Sitesi içindeki lüks evi önce 8 milyon 300 bin dolara satışa sunulmuştu. Geniş yüzme havuzuyla dikkat çeken lüks donatılarla süslü konut için henüz kimse talip olmadı.

Ajda Pekkan’ın Bahçeköy’de yer alan villasının 6 adet odası ve 2 adet salonu bulunuyor. Alıcı bulunmayan konut ilk satış fiyatı 8 milyon 300 bin dolardan 7 milyon 850 bin dolara düşürüldü. Bu indirime rağmen ünlü sanatçının lük konutuna bir alıcı bulunamadı.

İstanbul Avrupa Yakasının nezih ilçelerinden Sarıyer’e bağlı Bahçeköy’de satılık konutların ortalama fiyatları ortalama 5 bin 794 TL civarında. Kiralık konutlarda ise yüzde 39,61 oranında artış yaşandı. Ortalama metrekare fiyatları kiralıkta 18 TL.

İlçe genelinde ise satılık konutlarda metrekare birim fiyatı ortalaması 11 bin 103 TL olarak belirlendi. Kiralıklarda ise metrekare birim fiyatları 28 TL seviyesinde seyrediyor. Sarıyer ilçesinde konutun geri dönüş süresi ise 38 yıl olarak görülüyor.