Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ajda Pekkan’ın doğup büyüdüğü yalı satıldı

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan’ın doğup büyüdüğü yalı satıldı. 82 yıl önce inşa edilen yalı 2.5 milyon dolara doktor bir çiftin oldu.

Ajda Pekkan’ın doğup büyüdüğü aile yadigârı yalı el değiştirdi. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; yalıyı 2.5 milyon dolara doktor bir çift aldı.

AJDA PEKKAN’IN AMCASI İNŞA ETMİŞTİ

Söz konusu yalı, Ajda Pekkan’ın amcası Ali Pekkan tarafından 82 yıl önce inşa edildi. Ali Pekkan’a ait olan yalıamcası Ali Pekkan'a ait yalı 20 yıl kadar önce satıldı. Beykoz’da gayrimenkul satışı yapan bir kişi tarafından satın alınan yalı, yenilendiği halde kullanıldı.

TARİHİ ESER TESCİLLİ YALI

İstanbul’da Tarihi Eser Tescilli 360 yalıdan biri olma özelliğine sahip yalı, geçtiğimiz aylarda satışa çıkarıldı. Özel rıhtımı olan üç katlı 6 odalı yalı, 150 metrekare büyüklüğe sahip.

Panayok Yalısı olarak bilinen tarihi yalıya Ajda Pekkan'ın da talip olduğu iddia edilmişti. Ancak Ajda Pekkan yalıyı almak için herhangi bir teklifte bulunmadığı öğrenildi.

Yalıyı, isimleri açıklanmayan doktor bir çift aldı. Söz konusu çiftin, yalının bulunduğu yere yakın bir yerde yaşadığı öğrenildi.