EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ahes Misal İstanbul’da Anneler Günü sürprizi: 100 daireye yüzde 5 indirim fırsatı

Türkiye’de sektöre kazandırılan en kapsamlı kentsel dönüşüm projelerinden Ahes Misal İstanbul projesinde Anneler Günü’ne özel kampanya!

En büyük kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Ahes Misal İstanbul projesinde bu yıl mayıs ayının ikinci haftasının Pazar günü olan 13 Mayıs günü kutlanacak Anneler Günü’ne özel çok avantajlı bir kampanya geliştirildi.

Emlak sektörü de popüler kampanyaların etkisine girdi. Önümüzdeki günlerde dünya genelinde kutlanacak Anneler Günü’ne özel geliştirilen kampanya kapsamında Ahes Misal İstanbul projesinden daire satın alan ilk 100 kişiye yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor.

GOPAŞ, Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Süleyman Ekşi İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en gelişkin ilçeleri arasında yer alan Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında sektöre kazandırılan Ahes Misal İstanbul’da Anneler Günü’ne özel ilk 100 dairede yüzde 5 indirim!

Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı mevkiinde yükselen Ahes Misal İstanbul projesinde geliştirilen Anneler Günü kampanyası sadece ilk 100 daire için geçerli. En önce talep edenler projedeki kampanyadan faydalanabilecek. 100 konut tamamlandığında kampanya da son bulacak.

Ahes Misal İstanbul kentsel dönüşüm projesinde ayda 3 bin TL’den başlayan taksitlerle konut satın alma imkânı sağlanıyor. Kira öder gibi ev sahibi olma avantajı sunan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış büyüklükleri 65 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiklik gösteren daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.