Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ahes Misal İstanbul’da 84 ay yüzde 0 faiz imkanı

Türkiye’de hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projelerinden bir tanesi olan Ahes Misal İstanbul projesinde yüzde 30 peşinatla 84 ay vade farksız taksit!

Ahes Misal İstanbul projesinde yüzde 30 peşinatla 84 ay vade farksız taksit imkânı sunuluyor.

GOPAŞ, Süleyman Ekşi İnşaat ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliğinde sektöre kazandırılan Ahes Misal İstanbul projesinde yer alan konutlardan birine sahip olmak isteyenlere çok özel avantajlar sunuluyor.

Ahes Misal İstanbul projesinde sağlanan cazip ödeme seçenekleri ile herkes hayallerindeki konuta sahip olabilecek. Ahes Misal İstanbul bünyesinde yer alan konutlarda yüzde 30 peşinat ödeyerek 84 aya kadar vade farksız şirket bünyesinden sağlanan finansman ile taksitlendirme imkânı sunuluyor.

Ahes Misal İstanbul’un konut sahibi yapan kampanyasında sağlanan kolaylıklar bununla da sınırlı değil. Projeden daire satın almak isteyenler 84 ay yüzde 0 faiz imkânı ile şirket finansmanlı konut satın alabiliyor ve ayda sadece 3 bin TL tutarında taksit ödüyorsunuz.

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden birisi olarak GOPAŞ, Süleyman Ekşi İnşaat ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iş birliğinde İstanbul Avrupa Yakasının merkezi ilçelerinden Gaziosmanpaşa'da sektöre kazandırılan Ahes Misal İstanbul’da konut alıcısına 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri sunuluyor. Ahes Misal İstanbul projesinin ilk etabında anahtar teslimlerinin 2019 yılının sonunda gerçekleştirileceği tahmin ediliyor.

Ahes Misal İstanbul projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve başvuru formu doldurmak istiyorsanız www.ahesmisalistanbul.com adresini ziyaret edebilir ve/veya projenin satış ofisine giderek ilgililerden yardım alabilirsiniz.