EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ağaoğlu Central Park'ta lansmana özel 3 farklı ödeme planı

Ağaoğlu'nun Bakırköy'deki yeni projesi Ağaoğlu Central Park'ta lansman dönemine özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlardan yararlanılabiliyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından Bakırköy'de hayata geçirilecek olan Ağaoğlu Central Park projesi geçtiğimiz günlerde düzenlenen lansmanın ardından satışa çıktı. Veliefendi Hipodromu'nun hemen karşısında inşa edilen Ağaoğlu Central Park projesinde metrekare birim fiyatları 6 bin 800 dolar olarak belirlendi. Lansman dönemine özel dolar kurunun 2.80 TL'de sabitlendiği projede 3 farklı ödeme planından yararlanılabiliniyor.

Ağaoğlu Central Park projesi ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Peşinatı ödeyenler yüzde 70 banka kredisi alarak kalan yüzde 20'lik kısmı teslimde ödeyebiliyor. Yüzde 25 peşinatla daire sahibi olmak isteyenler ise 6 ayda bir yüzde 25'lik ara ödemeler yapabiliyor. Bir diğer ödeme planından yararlanarak Ağaoğlu Central Park'tan daire sahibi olmak isteyenler de ödemenin yarısını peşin ödedikten sonra kalan tutarı vade farksız 24 ay taksitlendirebiliyor.

Tamamlandığında metrekare fiyatlarının 10 bin dolar civarında seyretmesinin öngörüldüğü proje 45 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Projede 21 ila 22 katlı 5 blokta toplam bin 155 konut ve 12 villa yer alıyor. Projede büyüklükleri 59 metrekar eile 608 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 daire tiplerinin yanı sıra 5+1 ve 6+1 çatı dubleksleri ile 5,5+1 ve 7+1 tipinde villalar bulunuyor.

Satışa çıkmadan 34 milyon dolarlık satışlarının tamamlandığı projenin 2018 Mart ayında teslim edilmesi bekleniyor. Bölgedeki en lüks projelerden biri olan Ağaoğlu Central Park'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, Fin hamamı, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, güneşlenme terası, fitness merkezi, kapalı otopark, tenis kort ve Türk hamamı gibi alanlar mevcut.