EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aeron Boğaziçi Evleri'nden 950 TL'ye daire sahibi olunabiliyor

Areon Yapı'nın Bodrum'da inşa ettiği 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri projesi Bodrum-Milas yolu üzerindeki Boğaziçi Mahallesi'nde yükseliyor.

Bodrum'da bin 8000 konuta imzasını atann Areon Yapı'nın bölgedeki 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri'nde toplam 294 daire yer alıyor. 2 ve 3 katlı bloklardan oluşan yatay mimarisiyle dikkat çeken projeden peşinatsız ve ara ödemesiz daire satın alınabiliyor. 120 ay vade imkanı bulunan projeden 950 TL taksitle 1+1 daire ve 1.800 TL taksitle 2+1 dubleks sahibi olmak mümkün.

Boğaziçi Mahallesi'nde 57 bin metrekarelik alanda yer alan Areon Boğaziçi Evleri'nin 38 bin metrekaresi yeşil alana ayrılmış durumda. 1+1 ve 2+1 dubleks daire tiplerinin yer aldığı projede, teraslı 1+1 daireler 160 bin TL’den, hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. İnşaatına bu yılın Eylül ayında başlanması planlanan projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

Projenin ısıtılmış deniz suyu ile doldurulacak kapalı yüzme havuzu, “Talassoterapi“ merkezi özelliğini taşıyor. Isıtılmış deniz suyunun terapi amaçlı kullanıldığı Talassoterapi, stresli şehir hayatının en büyük problemlerinden sinirsel ve bünyesel yorgunlukların yanı sıra romatizmal hastalıklar, deri hastalıkları, kan dolaşımı ve kalp hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığa iyi geliyor.

Milas Havalimanı’na 17 km, Milas’a 37 km ve Bodrum merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta konumlanan Areon Boğaziçi Evleri'nin sosyal donatıları arasında yetişkinler için iki açık ve bir kapalı, çocuklar için bir açık olmak üzere dört yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran, 10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, buhar odası, Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.