EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

AE Arma-Elektropanç, Orta Doğu'nun en büyük şirketleri arasında

Orta Doğu’daki faaliyetlerini artıran AE Arma-Elektropanç, “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesinde beşinci oldu.

AE Arma-Elektropanç, teknik müteahhitlik sektörünün en prestijli uluslararası dergileri arasında yer alan MEP Middle East tarafından yayımlanan “Orta Doğu’nun En Büyük 25 Teknik Müteahhitlik Firması” listesine üst üste üçüncü kere girerek, beşinci sırada yer aldı.

Rusya, Dubai, Katar, Lübnan iştirakleri; Azerbaycan, Abu Dhabi, Moskova, Cezayir İngiltere şubeleri ile eski Sovyetler Birliği ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da (MENA), Birleşik Krallık’ta faaliyetlerini 3 kıtada sürdüren AE Arma-Elektropanç’ın 21 devam eden projesi bulunuyor.

AE Arma-Elektropanç, bu yıl ayrıca inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine üst üste ikinci kez yer almış ve 2015 yılında 16 basamak yükselerek 229. sıradan yer bulmuştu. Firma, ayrıca Fortune Türkiye’nin hazırladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yer aldığı listelerde de yer almıştı.

Başarılarının artarak devam edeceğini belirten AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Üyesi Burak Kızılhan, “Teknik müteahhitlik alanında bir dünya markası olma hedefimize her geçen gün daha çok yaklaşıyoruz. Dünya çapında prestijli yayın organlarının hazırladığı bu listelerde Ortadoğu’nun en büyük beşinci teknik müteahhitlik firması olarak yer almanın mutluluğunu ve Türkiye adına gururunu yaşıyoruz. AE Arma-Elektropanç olarak dünya çapında ses getirecek projelere imza atmaya ve Türkiye’yi uluslararası arenada gururla temsil etmeye devam edeceğiz” dedi.