EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adres Yalıkavak'ta uygun ödeme koşulları sunuluyor

M2 İnşaat tarafından Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilen Adres Yalıkavak projesinde daire fiyatları 925 bin euro ile 3 milyon 500 bin euro arasında değişiyor.

Türkiye'nin tatil cennetlerinden Bodrum'da "Hayat bir kere yaşanır!" sloganıyla hayata geçirilen Adres Yalıkavak projesi 62 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Şubat 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede toplam 46 konuta yer veriliyor. Alanları 165 metrekare ile 750 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde 32 villa ve 14 daireden meydana gelen Adres Yalıkavak'ta konut fiyatları 925 bin euro ile 3 milyon 500 bin euro arasında değişiklik gösteriyor. Toplam 39 bloktan meydana gelen Adres Yalıkavak'ta 14 odalı bir butik otele de yer veriliyor.

Kendine ait sahili ve iskelesi de bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, tenis kortu, restoran, fitness merkezi ve güneşlenme terası yer alıyor. Denize sıfır konumda bulunan Adres Yalıkavak projesi Yalıkavak marinaya sadece 7 dakika mesafede bulunuyor.