EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adres Koru Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı!

Bayraktar İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Sancaktepe lokasyonunda hayata geçirilen Adres Koru Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

10 bin metrekare alanda 8 blok şeklinde dizayn edilen Adres Koru Evleri’nde 312 adet daire ve 37 adet ticari ünite yer alıyor. Adres Koru Evleri projesinde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Diğer seçenekte ise yüzde 40 peşinatla 48 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün.

Giriş kat 2+1 dairelerin 455 bin liradan, normal kat 2+1 dairelerin ise 470 bin liradan başladığı Adres Koru projesinde 3+1 evlerin fiyatları 585 bin liradan başlangıç gösteriyor. 2018 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Adres Koru Evleri’nde stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmedi.

Adres Koru Evleri, Maltepe Üniversitesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yeditepe Üniversitesi gibi yerlere oldukça yakın. Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun tamamlanması ile birlikte bölgede ulaşımın daha kolay hale gelmesi bekleniyor.

Aydos Ormanı'na komşu konumuyla da öne çıkan Sancaktepe projesi sağlam kayalık zeminde inşa edildi. Proje içinde ise süs şelalesi ve yürüyüş yolları bulunuyor.