EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adres Koru Evleri'nde metrekare fiyatları 3 bin 670 TL'den başlıyor

Bayraktar İnşaat imzasıyla Sancaktepe'de yükselen Adres Koru Evleri projesi lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Bayraktar İnşaat'ın en yeni projesi Adres Koru Evleri; Sancaktepe'de, Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde konumlandırılıyor. 22 bin metrekarelik alanda inşa edilen projede 312 konut ve 37 ticari birime yer veriliyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin 670 TL’den başladığı Adres Koru Evleri'nde konut fiyatları 370 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiyor. Projede 112 metrekarelik 2+1 daireler ve 146 metrekarelik 3+1 dairelere yer veriliyor.

Aidatlar makul seviyeye çekilecek

Yüzde 65'i yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında; basketbol sahası, yürüyüş alanları, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuz, spor alanları, fitness, sauna, hamam ve toplantı salonu yer alıyor. Her daireye özel depo alanı bulunan projede; 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere toplam 425 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Kafeterya ve 8 dairenin de site yönetiminin tasarrufunda olması sayesinde aidatların da site sakinlerini zorlamayacak şekilde makul seviyelerde tutulması planlanıyor.

Metroya yakınlığıyla yüksek oranda prim vadediyor

Lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla da dikkat çeken proje; metro, çevreyolu, TEM otoyoluna bağlantılarının yanı sıra Ümraniye ve Kadıköy’e yakınlığıyla da yatırımcısına avantaj sağlıyor. Adres Koru Evleri, Samandıra Bölgesi 3. Köprü bağlantı yolu Paşaköy gişelerinin hemen yanında bulunuyor. Yapımı süren ve yakın zamanda tamamlanması planlanan yürüme mesafesindeki metro hattı ile İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşmak da kolay hale geliyor.