EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adres Koru Evleri’nde fiyatlar 470 bin TL’den başlıyor

Bayraktar İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Adres Koru Evleri projesinde daire fiyatları 470 bin TL’de başlıyor.

10 bin metrekarelik arsa alanına inşa edilen Adres Koru Evleri projesi, Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 9 blokta 312 adet daireden meydana gelen projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 112 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca 37 adet cadde mağazası mevcut. Adres Koru Evleri’nde 1+0 ve 1+1 daireler bulunmuyor.

Adres Koru Evleri’nde Türk hamamı, yürüyüş parkuru, sauna, açık-kapalı otopark, süs havuzu, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Adres Koru Evleri projesinde 2+1 daireler 470 bin TL’den, 3+1 daireler ise 585 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Adres Koru Evleri’nde ‘120 ay yüzde sıfır faiz’ imkanı sunuluyor.

Adres Koru Evleri projesi Sancaktepe’nin tam merkezinde konumlanıyor. Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, şehir hastanesine 1,5 kilometre, Aydos Ormanı'na 4 kilometre uzaklıkta olan proje, Ataşehir Finans Merkezi'ne 12 kilometre, Yeditepe Üniversitesi'ne 6,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 14 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, Viaport AVM'ye 13 kilometre mesafede bulunuyor.