EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adım İstanbul'un cadde mağaza ve dükkanları ihale yöntemiyle satılacak

İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığının Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir'de hayata geçirdiği Adım İstanbul projesinin ticari birimleri satışa çıkıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüksek oranda kazandıran Adım İstanbul projesinde büyüklükleri 37 metrekare ile bin 198 metrekare arasında değişen 130 cadde mağazası ve dükkan yer alıyor. İstanbul'un yeni merkezi kabul edilen Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul'un projesinin ticari birimleri 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü açık artırmayla satışa sunulacak. Tüm mağaza ve dükkanlarda minimum muammen bedeli KDV hariç 652 bin 542 TL'den başlayacak.

Yapımı planlanan ulaşım aksları, Şehir Meydanı, Sağlık Kent gibi yatırımlara olan yakınlığı sayesinde yüksek prim getirisi vadeden projede yer alan ticari birimlerin sadece proje sakinlerine değil, bütün İstanbul halkına hizmet vermesi planlanıyor.

"Bu cevheri kaçırmayın"

Başakşehir'in en değerli bölgesi Kayaşehir'de konumlandırılan Adım İstanbul projesinin ticari birimlerinin satışa çıkacağı duyurusunu yapmak üzere 27 Nisan’da basın mensuplarıyla bir araya gelen EYG Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, "3. Havalimanı Projesi, 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi, Metro ve Havaray gibi dev projeler planlanıyor. EYG olarak, bu değerlerle geleceğe uzanan kalıcı yatırımlar ve yaşamlar oluşturmayı hedefliyoruz. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz, sundukları yaşam olanakları ile yüzlerce ailenin ve yatırımcının yüzünü güldürdü. Şimdi de cadde mağaza ve dükkanlarımızla tekrar yatırımcılara sesleniyoruz. Yatırım cevherini kaçırmayın" dedi.

Çelik, "Hem sosyal yaşamın hem iş yaşamının hem de ulaşımın kalbi burada atacak. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimizdeki cadde mağaza ve dükkanlarımız da konumuyla cazibesini artırıyor. AVM sıkıcılığından uzak, metroya ve tramvaya iki adım mesafede her türlü ihtiyaca cevap veren, keyifli ve konforlu bir alışveriş imkanı sunacak" diye konuştu.