EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adım İstanbul'da yeni bir kampanya başladı

Başakşehir'in en yeni projelerinden Adım İstanbul'da satışlar devam ediyor. Projeden yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

İntaya, EYG Yapı ve İntes Yapı ortaklığında Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul projesi 16 bin 423 metrekare arsa alanı üzerinde Evvel İstanbul projesinin hemen yanında yükseliyor. 6 blokta toplam 615 konutun yer aldığı projede büyüklükleri 106 metrekare ile 268 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Projenin Aralık 2017'de teslim edilmesi öngörülüyor.

Adım İstanbul projesinden yüzde 25 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projede yeni başlayan kampanya kapsamında peşinattan sonra kalan yüzde 25'lik kısım şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Geri kalan yüzde 50'lik kısım ise 6 ayda bir 4 taksitte ödenebiliyor.

Ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı dikkat çeken Adım İstanbul, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağında yer alıyor.

Projeyle ilgili detaylı bilgiye ve kampanya ayrıntılarına www.adimistanbul.com.tr sitesinden ulaşılabiliyor.