EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adım İstanbul'da 5 yıl vade farksız taksit kampanyası başladı

İntaya-EYG-İntes İş Ortaklığı imzası ve Emlak Konut GYO güvencesinde Başakşehir'de yükselen Adım İstanbul projesinde 60 ay vade farksız taksit kampanyası sunuluyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına kazandırmaya devam eden Adım İstanbul projesi 16 bin 423 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Başakşehir'de inşa edilen Adım İstanbul'da alanları 106 metrekare ile 268 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 615 konuta yer veriliyor.

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede daire fiyatları 645 bin TL ile 1 milyon 641 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar dev projelere ev sahipliği yapan bölgenin odağında inşa edilen Adım İstanbul projesinden Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında, 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanyayla 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor.

Ulaşım, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklara yakınlığı dikkat çeken proje, hem Başakşehir Şehir Meydanı ve Şehir Parkı'na komşu hem de Sağlık Kent’e 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.adimistanbul.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.