EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul'da 60 ay vade farksız taksit imkanı

İntaya, EYG ve İntes ortaklığının Başakşehir'de inşa ettiği Adım İstanbul ve Evvel İstanbul'da ayda 2 bin 519 bin TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

Emlak Konut GYO. A.Ş güvencesiyle İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projeleri, Emlak Konut GYO desteğiyle 20 yıla kadar vade imkânı sağlarken aylık 2 bin 519 TL’den başlayan taksit seçenekleri ve 0,45’ten başlayan vade oranları ile uygun koşullarla konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Kampanya hakkında bilgi veren EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Hem ekonomimize hem de sektörümüze benzersiz bir kampanya başlatarak destek olan Emlak Konut’a teşekkürü bir borç biliriz. Biz de Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerimiz ile kampanyadaki yerimizi aldık ve ev sahibi olmak isteyenler için 20 yıl taksit fırsatını başlattık. Bu kampanyada önceliğimiz ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek” dedi.

3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, şehir parkından Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar devasa projelere ev sahipliği yapan İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul, konumu ve yaşam olanaklarının yanı sıra 20 yıl vade imkânı, 2 bin 519 TL’den başlayan taksit seçenekleri 0,45’ten başlayan vade oranları ve 5 yıla kadar vade farksız ödeme seçenekleri ile uygun koşullarla konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor.