EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aden Premium'da fiyatlar 1 milyon 160 bin TL'den başlıyor

Uslu Yapı tarafından Ankara Çankaya'da yükselen Aden Premium projesinde sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 160 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nı yükselen değeri Çankaya'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Aden Premium projesi iki bloktan meydana geliyor. Bir aile projesi olarak tasarlanan Aden Premium'da tamamı 232 metrekare büyüklüğünde ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 70 konuta yer veriliyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje tamamlandığında dairelerin minimum 4 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor. 6 bin 45 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış olan projede yer alan dairelerin fiyatları 1 milyon 160 bin TL'den başlıyor. Projeden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Lüks donatılarıyla dikkat çeken Aden Premium projesinde yer alan her dairede sauna, hizmetli odası, kış bahçesi ve iki balkon yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.adenpremium.com adresinden ya da 0312 238 27 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.