EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aden Premium ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor

Uslu Yapı tarafından Ankara Alaacatlı yükselen Aden Premium projesi sunduğu cazip fiyatlarla konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Geçen yıla kıyasla konut satışlarının yüzde 13.6 oranında artış gösterdiği Ankara’da yılsonuna doğru satışların daha da yükselmesi bekleniyor.

Konut sektöründe Ankara’da yılsonuna doğru satışların daha da artacağı öngörülüyor. Bir önceki yıla kıyasla satışlarda gerçekleşen yüzde 13.6 oranındaki artışın yılsonuna yaşanması beklenen artışın işareti olduğu tahmin ediliyor.

Konut satışları 2017 yılının ilk yarısında, 2016 yılının aynı dönemine kıyasla Ankara'da yüzde 13,06 oranında artış gösterdi. Satışlar, Ankara'nın modern yüzünü gösteren Alacaatlı bölgesinde yoğunlaştı. Alacaatlı bölgesi, şehir merkezine yakın bir konumda olup metro ulaşımıyla da avantajlı bir bölge olarak ön plana çıkıyor.

Aden Premium’a yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi

Ankara'nın yeni gözdesi Alacaatlı'nın kalbinde, Uslu Yapı kalitesiyle yükselen Aden Premium, standartların üzerindeki donatıları ile benzeri projelerden farklılığını ortaya koyuyor.

Kat aralarında ses ve ısı yalıtımı

Lansman aşamasında Ankaralıların ve yabancı yatırımcıların ilgisini çeken Aden Premium'da dış cepheden taş yünü mantolama ile sağlanan ısı yalıtımının yanı sıra, kat aralarında uygulanan ses ve ısı yalıtımı ile evde geçen zamanın kalitesini artırmak amaçlandı.

24 saat kapalı devre kamera kayıt sistemi

Tek nokta girişli site güvenliği, 24 saat kapalı devre kamera kayıt sistemi, jeneratör, su deposu, yangın algılama ve söndürme sistemlerinin bulunduğu Aden Premium'da yürüyüş yolları, fitness salonu ve çocuk parkı bulunuyor.

Misafir otoparkı ayrıcalığı

Toplam 60 daireden oluşan ADEN Premium'da her daire için tahsis edilen 2 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra, misafirler için ayrıca düzenlenmiş açık otopark mevcut. Üst düzey bir yaşam standardını yakalayan Aden Premium'un lobi ve yönetim ofisi ise ev sahiplerini ilk adımda büyülüyor.

6 bin 45 metrekare özel peyzaj tasarımı ile keyifli ve doğal bir yaşam sunan Aden Premium her daireye özel; beş farklı klima girişi, daire içi kamera altyapısı, hizmetli odası, soyunma odası, sauna, ebeveyn banyosu, yerden ısıtmalı kış bahçesi ve çalışma balkonu gibi standart konut anlayışının dışında donatıları ile göz dolduruyor. Gayrimenkul sektörünün önemli temsilcilerinden olan Uslu Yapı tecrübesiyle hayata geçen Aden Premium, özel fiyatlarıyla ayrıcalıklı bir yaşama kavuşmak isteyen aileleri bekliyor.