EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aden Ballıkpınarı'nda sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor

Dalgıç GY ve Lejant Mimarlık tarafından Ankara Gölbaşı'nda yükselen Aden Ballıkpınarı projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından 68 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Aden Ballıkpınarı projesinde sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor. Toplam 48 villanın yer aldığı Aden Ballıkpınarı projesi iki etaptan meydana geliyor. 25 bin metrekarelik yeşil alanıyla çocukların özgürce doğa içinde oynamasına olanak tanıyan Aden Ballıkpınarı, ebeveynlerin çocuklarıyla beraber keyif alacakları oyun alanlarını da tasarımına yansıtarak, ailelerin yeni yaşam alanı oluyor.

Çocukların doğadan kopmadan toprakla iç içe büyümelerini ve bahçelerini istedikleri şekilde dizayn etmelerini sağlayan Aden Ballıkpınarı; Ankara’daki Mogan Gölü ve Eymir Gölü ile Beynam ormanları tarafından çevreleniyor. Çocuklara özel sosyal donatılarıyla da büyük beğeni toplayan proje; evin tüm yaşam alanlarından ulaşılabilen havuzuyla da çocukların yaz aylarını adeta tatil havasında geçirmelerine olanak sağlıyor.

Farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Aden Ballıkpınarı, hem şehir merkezine yakın hem de doğanın tam kalbinde olmak isteyen ebeveynleri davet ediyor. 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan Aden Ballıkpınarı, birinci etabında yüzde 90 doluluk oranıyla yaşamı bir bütün olarak kucaklıyor. 39 bin metrekare üzerine inşa edilen 6 farklı tipte 46 konuttan oluşan ikinci etap ise; 2017 yaz aylarında sahipleriyle buluşmaya başladı.