EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adatepe Teras'ta fiyatlar 430 bin TL'den başlıyor

Tora İnşaat tarafından Kağıthane'de konumlandırılan Adatepe Teras projesinde yaşam başladı. Projede sınırlı sayıda dairenin satışları devam ediyor.

Kağıthane'nin en değerli yaşam alanlarından Çeliktepe'de 15 milyon TL yatırımla inşa edilen Adatepe Teras projesi 19 katlı tek bloktan meydana geliyor. Toplam 82 konutun yer aldığı proje; bölgede 3+1 konutların bulunduğu tek proje olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Teslimlerine Haziran ayında başlanan projede; alanları 101 ila 128 metrekare arasında değişen beş farklı konut tipi yer alıyor.

Toplam inşaat alanı 9 bin 248 metrekare olan Adatepe Teras projesi 1.023 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. İstanbul’u kuşbakışı 360 derece gören seyir terasıyla yatımcısına konforlu ve ferah bir yaşam olanağı sunan Adatepe Teras projesinde fiyatlar 430 bin TL’den başlıyor. 4.Levent metro istasyonuna 500 metre mesafede bulunan Adatepe Teras projesinde metrekare birim fiyatları ise 4.500 TL ile 6.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal donatı alanlarının da oldukça zengin olduğu projede; akıllı ev sistemleri, 82 dairelik kapalı otopark, spor salonu, sauna, dinlenme odaları ve çocuk oyun parkı yer alıyor. Emre Kosif imzası taşıyan projede 7/24 güvenlik sistemi de bulunuyor. Ana yollara uzaklığı sadece 50 metre olan projenin Atatürk Havaalanı’na olan uzaklığı ise 18 kilometre.